Recenze Pivovar, jehož jméno se nevyslovuje Pivo, jehož jméno se nevyslovuje 13°

0
5.5/10

Poměrně slibný začátek bohužel vystřídal opravdu nepříjemný konec a tak i celkový dojem z tohoto piva. Nebýt té opravdu nepříjemné hořkosti, mohlo by to být poměrně dobrý počin.

Dle provozovatele pivovaru se pivo skutečně vaří ze základních surovin, z nějakého důvodu je však zakázáno fotit varnu a na náš požadavek aby pořídil fotografii on sám, když mi si varnu vyfotit nemůžeme, odvětil, že nemá žádnou povinnost nám cokoli dokazovat.

Poznámka nakonec: recenzi jsme byli nuceni přejmenovat jelikož nám pan majiel vyhrožoval žalobami pokud neodstraníme recenzi i diskusi s argumentem, že všechny ostatní české weby to už pochopily a psát o své značce může jen pan majitel. Neradi bychom dopadli jako Internet Info, proto jsme zvolili tuto metodu řešení problému. Smutné na tom je, že recenze vyznívá vcelku pozitivně a paradoxně mohla pověsti jeho pivovaru v neklidném českém pivním rybníčku spíše pomoci. Halt, kdo chce kam… Děkujeme za pochopení a doufáme, že v Česku už není mnoho dalších pivovarů, které by měly zapotřebí podobné praktiky.

Barva

tmavě jantarová barva

Pěna

tmavší pěna, pěkně kroužkuje

Vůně

slabá karamelová vůně, na konci sklenice lehce medicinální

Chuť, říz

střední říz se střední a poměrně ulpívající hořkostí. Převažují karamelové tóny, tělo piva je středně až méně plné se sladším dojezdem a nepříjemnou ulpívající hořkostí na konci

Komentáře a hodnocení