Recenze Nová Paka Zoos

0
1.5/10

Vždy, když si začnu myslet, že už nic hnusnější ochutnat nemůžu, dostane se přede mně vzorek, který mou domněnku vyvrátí. Odpovědně mohu prohlásit, že tento výrobek je odporný nepitelný kentus a naprosto nechápu, proč jej vůbec pivovar vyrábí. A když se k tomu přidá složení, které normální člověk bez Vysoké školy chemicko-technologické pomalu nemůže ani přečíst, tak je výsledek dokonán.

Směle bych jej doporučil na čistění záchodů místo Sava protože k ničemu jinému se nehodí. Pitelnost hodnocena 0 body neboť tohle se prostě, ani se sebezapřením, vypít nedá.

Dobrou chuť — složení: nealko pivo (pitná voda, ječný slad, upravený chmel, chmelový extrakt), taurin (400 mg/100 ml), kofein (30 mg/100 ml), vitamínová směs, kyselina citronová, glukuronolakton (24 mg/100 ml), inositol (20 mg/100 ml), oxid uhličitý. Maximální doporučená denní dávka 500 ml.

Michal Palán, provozovatel pivotéky, která mi vzorek poskytla, nápoj komentoval slovy: “To jsem teda zvědavý, zatím jsem neviděl nikoho, kdo by to dokázal vypít.” A musím konstatovat, že měl bohužel pravdu.

Barva

Světle žlutá, čirá.

Pěna

Pěnivost střední až nižší, pěna je tvořena velkými bublinami, po chvíli opadá a drží jen v tenké vrstvě.

Vůně

Velmi výrazně energeticko-nápojová. A to tak výrazně, že stačí otevřít lahev a aroma z ní doslova vyskočí tak, že jej můžete cítit ve čtvrtmetrovém okruhu. Nejsem schopen určit, co za vůni to přesně je, stačí však, když si představíte Semtex či jiný obdobný energetický nápoj a budete mít jasno.

Chuť, říz

Začátek je sladký, postupem času se mění na odporně svíravou trpkou hořkost, která vám div nevypálí díru do patra. Abyste mě správně chápali — pivo není hořké, jen ten charakter čehosi, co v něm charakter hořkosti tvoří, je extrémně nepříjemný. Závěrem mladinový ocas.

Říz střední.

Komentáře a hodnocení