Pivní recenzePivní recenze

ochutnáme
zhodnotíme
zveřejníme
Pivní recenze .cz
Vašepivo.cz -- potřeby pro domácí vaření piva
Mobilní pivovary -- Kalkulátor minipivovaru Můj půllitr -- Originální půllitr na přání


Představení redakce Pivních recenzí

Seriál představuje osoby stojící za webem Pivní recenze, jejich zájmy a názory. Postupně jsou představeni všichni redaktoři.

Představení redakce Pivních recenzí: Jan Grmela

Tento článek je dílem číslo 1 z celkových 6 seriálu Představení redakce Pivních recenzí

V prvním díle seriálu o redakci Pivních recenzí si představíme spoluzakladatele webu Honzu Grmelu, v článcích se prezentujícího přezdívkou gum. V dalších dílech budou postupně představeni všichni redaktoři, abyste si udělali lepší představu o tom, kdo za celým projektem stojí a komu vlastně komentujete či lajkujete recenze.

Představení redakce Pivních recenzí: Petr Pinkas

Tento článek je dílem číslo 2 z celkových 6 seriálu Představení redakce Pivních recenzí

V druhém díle seriálu o redakci Pivních recenzí si představíme druhého a posledního spoluzakladatele webu Petra Pinkase, v článcích se prezentujícího přezdívkou pinkano. V dalších dílech budou postupně představeni všichni redaktoři, abyste si udělali lepší představu o tom, kdo za celým projektem stojí a komu vlastně komentujete či lajkujete recenze.

USA - California - Squaw Valley Beer Fest

USA - California - Squaw Valley Beer Fest

Představení redakce Pivních recenzí: Vladislav Mořický

Tento článek je dílem číslo 3 z celkových 6 seriálu Představení redakce Pivních recenzí

V dalším dílu seriálu o redakci Pivních recenzí si představíme věkem nejstaršího redaktora a recenzenta Vladislava Mořického, nejen v článcích našeho serveru se prezentujícího přezdívkou Moro. A protože tvůrců našeho serveru o pivu je aktuálně celkem šest, jsme dnes přesně v polovině. V dalších dílech budou postupně představeni tři služebně nejmladší redaktoři, abyste si udělali lepší představu o tom, kdo za celým projektem stojí a komu vlastně komentujete či lajkujete recenze.

Představení redakce Pivních recenzí: Dalibor Hanzel

Tento článek je dílem číslo 4 z celkových 6 seriálu Představení redakce Pivních recenzí

Ve čtvrtém pokračování našeho miniseriálu o redakci Pivních recenzí si představíme jediného „cizince“ v týmu – Dalibora Hanzela, který se prezentuje pod jménem Libor. Jak jste si již určitě všimli, pochází ze Slovenska a jeho prioritou jsou piva slovenská. Ale samozřejmně nejen ta.

Představení redakce Pivních recenzí: Jakub Veselý

Tento článek je dílem číslo 5 z celkových 6 seriálu Představení redakce Pivních recenzí

V pátém a předposledním dílu seriálu o redakci Pivních recenzí si představíme pro změnu nejmladšího recenzenta Jakuba Veselého, v článcích se prezentujícího přezdívkou cz3ko. Jakub je jediný opravdu pivovarský v našem týmu.

Představení redakce Pivních recenzí: Lukáš Provazník

Tento článek je dílem číslo 6 z celkových 6 seriálu Představení redakce Pivních recenzí

V šestém a posledním dílu seriálu o redakci Pivních recenzí si představíme recenzenta Lukáše Provazníka, v článcích se prezentujícího přezdívkou Elf.

Kdo hledá, najde

Poslední komentáře

další komentáře »