Pivní recenzePivní recenze

ochutnáme
zhodnotíme
zveřejníme
Pivní recenze .cz
Vašepivo.cz -- potřeby pro domácí vaření piva
Mobilní pivovary -- Kalkulátor minipivovaru Můj půllitr -- Originální půllitr na přání


Komerční služby

Moderované degustace piva

Řízené pivní degustace nebo chcete-li moderované ochutnávky jsou novou službou, kterou vám Pivní recenze nabízejí. Na rozdíl od ochutnávek, které pořádáme sami nebo ve spolupráci se spřátelenými subjekty, jde o službu, u které si můžete vybrat téma, hloubku do které máme zabíhat a celkově si uzpůsobit degustaci podle vlastních požadavků a potřeb. Můžete si vybrat z následujících možností:

  • Téma degustace (světlá piva českého typu, pšeničná piva, belgická piva, piva určité značky na trhu);
  • počet vzorků (obvykle doporučujeme 4-6 vzorků, závisí však na konkrétních pivních druzích);
  • délka degustace (obvykle doporučujeme kolem 1,5-2,5 hodiny, dá se však dělat i degustace kratší či delší);
  • odbornost degustace (zda máme mluvit o technologii výroby piva, domácím vaření piva, surovinách a podobně).

Degustaci pro vás dokážeme zajistit na klíč, tedy kompletně od dodávky piva (čepovaného i lahvového) až po zajištění výčepních a obsluhy. Kontakujte nás, doporučíme vám nejvhodnější řešení degustace.

Reference — realizované degustace: Pivovary Lobkowicz, Město Vsetín, Pivárium Zelená Kočka, Gardner Denver CZ+SK s.r.o., Café Encounter

Recenze dodaného piva a vybavení

Chybí vám na našem webu recenze zrovna piva z vašeho pivovaru nebo pivotéky? Spojte se s námi a domluvte si předání piva některému z našich redaktorů. Výměnou za dodávku piva bude váš podnik uveden v nezávislé recenzi jako poskytovatel piva včetně odkazu na váš web.

Pokud poskytujete jakékoli další potřeby pro výrobu nebo konzumaci piva, rádi vaše potřeby nebo vybavení zhodnotíme a popřípadě zrecenzujeme.

Poradenství ve výrobě a obchodu

Stavíte minipivovar? Chtete začít provozovat ochutnávkovou hospodu se čtvrtou pípou či pivotéku? Nevíte, co vařit nebo prodávat? Zajímá vás, jak správně skladovat a čepovat pivo? Rádi se s vámi sejdeme a pomůžeme vám vytvořit nejvhodnější řešení. Stejně tak jsme schopni zajistit asistenci při požadavku na dodávku špatně dostupných druhů piv do Česka nebo na Slovensko. Dobře známe český pivní trh a preference konzumentů a rádi vám tyto znalosti zprostředkujeme.Komentáře

Napsat komentář

Odstavec vytvoříte dvěma novými řádky.


Kontrolní kód

*

Kdo hledá, najde

Poslední komentáře

další komentáře »