Pivní recenze http://pivnirecenze.cz Recenze piva, reportáže z pivních akcí a pivovarů, informace o pivotékách a hospodách s třetí pípou, domácí vaření piva (homebrewing), pivovarské novinky a technologie. Thu, 21 Sep 2017 15:00:43 +0000 cs-CZ hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.6.7 Recenze Dreher Nyárikomlós http://pivnirecenze.cz/25183-recenze-dreher-nyarikomlos http://pivnirecenze.cz/25183-recenze-dreher-nyarikomlos#respond Thu, 21 Sep 2017 15:00:43 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25183 http://pivnirecenze.cz/25183-recenze-dreher-nyarikomlos/feed 0 Recenze Staropramen Smíchov http://pivnirecenze.cz/25191-recenze-staropramen-smichov http://pivnirecenze.cz/25191-recenze-staropramen-smichov#comments Wed, 20 Sep 2017 15:00:52 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25191 http://pivnirecenze.cz/25191-recenze-staropramen-smichov/feed 4 Recenze Maltman APA http://pivnirecenze.cz/25168-recenze-maltman-apa http://pivnirecenze.cz/25168-recenze-maltman-apa#respond Tue, 19 Sep 2017 15:00:24 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25168 http://pivnirecenze.cz/25168-recenze-maltman-apa/feed 0 Recenze Metternich 12° http://pivnirecenze.cz/25188-recenze-metternich-12 http://pivnirecenze.cz/25188-recenze-metternich-12#comments Mon, 18 Sep 2017 15:00:13 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25188 http://pivnirecenze.cz/25188-recenze-metternich-12/feed 3 Recenze Donovalský pivovar – Ujec http://pivnirecenze.cz/25125-recenze-donovalsky-pivovar-ujec http://pivnirecenze.cz/25125-recenze-donovalsky-pivovar-ujec#respond Sun, 17 Sep 2017 15:00:30 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25125 http://pivnirecenze.cz/25125-recenze-donovalsky-pivovar-ujec/feed 0 Recenze Urpiner Extra Chmelený http://pivnirecenze.cz/25132-recenze-urpiner-extra-chmeleny http://pivnirecenze.cz/25132-recenze-urpiner-extra-chmeleny#respond Thu, 14 Sep 2017 15:00:17 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25132 http://pivnirecenze.cz/25132-recenze-urpiner-extra-chmeleny/feed 0 Recenze Karlovačko Crno http://pivnirecenze.cz/25114-recenze-karlovacko-crno http://pivnirecenze.cz/25114-recenze-karlovacko-crno#respond Wed, 13 Sep 2017 15:00:33 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25114 http://pivnirecenze.cz/25114-recenze-karlovacko-crno/feed 0 Recenze Svatojakubské jantarový ležák http://pivnirecenze.cz/25337-recenze-svatojakubske-jantarovy-lezak http://pivnirecenze.cz/25337-recenze-svatojakubske-jantarovy-lezak#respond Tue, 12 Sep 2017 15:00:46 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25337 http://pivnirecenze.cz/25337-recenze-svatojakubske-jantarovy-lezak/feed 0 Recenze Dreher BAK http://pivnirecenze.cz/25070-recenze-dreher-bak http://pivnirecenze.cz/25070-recenze-dreher-bak#respond Mon, 11 Sep 2017 15:00:20 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25070 http://pivnirecenze.cz/25070-recenze-dreher-bak/feed 0 Recenze Kaltenecker Blues IPA http://pivnirecenze.cz/25049-recenze-kaltenecker-blues-ipa http://pivnirecenze.cz/25049-recenze-kaltenecker-blues-ipa#respond Sun, 10 Sep 2017 15:00:02 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25049 http://pivnirecenze.cz/25049-recenze-kaltenecker-blues-ipa/feed 0