Pivní recenze http://pivnirecenze.cz Recenze piva, reportáže z pivních akcí a pivovarů, informace o pivotékách a hospodách s třetí pípou, domácí vaření piva (homebrewing), pivovarské novinky a technologie. Sun, 19 Nov 2017 16:00:48 +0000 cs-CZ hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.6.8 Recenze De Molen Hop & Liefde http://pivnirecenze.cz/25409-recenze-de-molen-hop-liefde http://pivnirecenze.cz/25409-recenze-de-molen-hop-liefde#respond Sun, 19 Nov 2017 16:00:48 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25409 http://pivnirecenze.cz/25409-recenze-de-molen-hop-liefde/feed 0 Recenze Predná Hora Extra Bitter IPA http://pivnirecenze.cz/25389-recenze-predna-hora-extra-bitter-ipa http://pivnirecenze.cz/25389-recenze-predna-hora-extra-bitter-ipa#respond Thu, 16 Nov 2017 16:00:53 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25389 http://pivnirecenze.cz/25389-recenze-predna-hora-extra-bitter-ipa/feed 0 Recenze Chroust 12° http://pivnirecenze.cz/25367-recenze-chroust-12 http://pivnirecenze.cz/25367-recenze-chroust-12#respond Wed, 15 Nov 2017 16:00:53 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25367 http://pivnirecenze.cz/25367-recenze-chroust-12/feed 0 Recenze Flying Dog Easy IPA http://pivnirecenze.cz/25412-recenze-flying-dog-easy-ipa http://pivnirecenze.cz/25412-recenze-flying-dog-easy-ipa#respond Tue, 14 Nov 2017 16:00:13 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25412 http://pivnirecenze.cz/25412-recenze-flying-dog-easy-ipa/feed 0 Recenze Maltman Hefeweissbier http://pivnirecenze.cz/25426-recenze-maltman-hefeweissbier http://pivnirecenze.cz/25426-recenze-maltman-hefeweissbier#respond Mon, 13 Nov 2017 16:00:45 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25426 http://pivnirecenze.cz/25426-recenze-maltman-hefeweissbier/feed 0 Recenze Volkovskaja IPA v2 http://pivnirecenze.cz/25403-recenze-volkovskaja-ipa-v2 http://pivnirecenze.cz/25403-recenze-volkovskaja-ipa-v2#respond Sun, 12 Nov 2017 16:00:48 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25403 http://pivnirecenze.cz/25403-recenze-volkovskaja-ipa-v2/feed 0 Recenze Kamenická 12 http://pivnirecenze.cz/25363-recenze-kamenicka-12 http://pivnirecenze.cz/25363-recenze-kamenicka-12#respond Thu, 09 Nov 2017 16:00:13 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25363 http://pivnirecenze.cz/25363-recenze-kamenicka-12/feed 0 Recenze Mikkeller Green Gold http://pivnirecenze.cz/25396-recenze-mikkeller-green-gold http://pivnirecenze.cz/25396-recenze-mikkeller-green-gold#respond Wed, 08 Nov 2017 16:00:17 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25396 http://pivnirecenze.cz/25396-recenze-mikkeller-green-gold/feed 0 Recenze Astra Urtyp http://pivnirecenze.cz/25334-recenze-astra-urtyp http://pivnirecenze.cz/25334-recenze-astra-urtyp#respond Tue, 07 Nov 2017 16:00:27 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25334 http://pivnirecenze.cz/25334-recenze-astra-urtyp/feed 0 Recenze Look at my horse http://pivnirecenze.cz/25345-recenze-look-at-my-horse http://pivnirecenze.cz/25345-recenze-look-at-my-horse#respond Mon, 06 Nov 2017 16:00:12 +0000 http://pivnirecenze.cz/?p=25345 http://pivnirecenze.cz/25345-recenze-look-at-my-horse/feed 0