Pivní recenzePivní recenze

ochutnáme
zhodnotíme
zveřejníme
Pivní recenze .cz
Vašepivo.cz -- potřeby pro domácí vaření piva
Mobilní pivovary -- Kalkulátor minipivovaru Můj půllitr -- Originální půllitr na přání


Soutěž o dva domácí mikropivovary

Jak by se vám líbila možnost vyzkoušet si postupy, které jsme vám ukázali v prvních třech dílech seriálu o domácím vaření piva přímo u vás doma? Pivní recenze vám ve spolupráci s e-shopem Vaše pivo, prodávajícím suroviny a náčiní pro domácí vaření piva, přinášejí letní soutěž, ve které můžete vyhrát dva kompletní mikropivovary včetně všeho potřebného vybavení!

Princip soutěže

Soutěž je uzavřena, prosím již neposílejte žádné příspěvky. Děkujeme. 

V redakci jsme dlouho přemýšleli nad tím, jak nejlépe soutěž realizovat tak, aby se mohl zúčastnit skutečně každý. Došli jsme nakonec ke dvěma možnostem, jak se můžete soutěže zúčastnit.

 1. Soutěž o nejlepší fotku recenze z našeho webu (vytisknuté, zobrazené na notebooku, tabletu a podobně) spolu s pivem, o kterém se v recenzi píše.
 2. Soutěž o nejlepší propagaci Pivních recenzí — tedy například plakát v hospodě, fotka s velkým logem před pivovarem nebo na nějakém zajímavém místě. Opět doložit fotkou.

Ceny, které můžete vyhrát

Výhrami, které do soutěže poskytl e-shop Vaše pivo, jsou následující dvě sestavy mikropivovarů:

 1. Do soutěže o nejlepší fotku recenze s pivem: 1× Start Kit STANDARD .
 2. Do soutěže o nejlepší fotku propagace Pivních recenzí: 1× Start Kit DELUXE včetně koncentrátu.

Podrobnosti a pravidla

1. Nejlepší fotka recenze spolu s pivem

Cílem je pořídit nejzajímavější fotku, ve které bude zobrazena jakýmkoli dostatečně rozpoznatelným způsobem recenze z našeho webu spolu s pivem, o kterém recenze pojednává. Pivo může být lahvové (případně plech nebo PET) nebo točené. Výhru získá ten účastník, o jehož fotografii redakce rozhodne, že je nejlepší — tedy na nejvíce zajímavém nebo netradičním místě, se zajímavým nebo netradičním pivem či jinak vyniká (například svou uměleckou kvalitou, zpracováním a podobně).

Příklady toho, co v této kategorii soutěže očekáváme
 • Vytisknutý papír s recenzí položený vedle natočeného piva v pěkné hospodě;
 • sklenice s pivem postavená na notebooku se zobrazenou recenzí u vás na zahradě;
 • fotka vás s recenzí v jedné ruce a plechovkou piva v druhé ruce na vrcholu hory;
 • tablet s recenzí položený na výčepu spolu s natočenými pivy okolo.

2. Fotka nejlepší propagace Pivních recenzí

Cílem je vytvořit nejlepší propagaci Pivních recenzí a doložit to fotkou. K tomuto účelu jsme připravili několik souborů, které můžete vytisknout a použít k soutěžním účelům.

Většině uživatelů doporučujeme použití Letáku, který stačí stáhnout, vytisknout a můžete ho rovnou použít. Lidem, kteří chtěji propagační materiál tisknout ve větší velikosti, doporučujeme (až do formátu A2) použít taktéž Leták. Pro větší velikosti tisku je vhodnější použít samotný soubor loga, který je o něco kvalitnější.

Pravidla odesílání příspěvků do soutěže

Svoje fotky posílejte, pokud možno v originální kvalitě z fotoaparátu, do 30. září 2011 23:59:00 e-mailem na adresu soutez@pivnirecenze.cz.

V předmětu e-mailu uveďte RECENZE nebo PROPAGACE podle toho, do jaké kategorie fotku odesíláte. Do těla e-mailu přidejte své jméno, adresu a telefonní číslo.

Každá osoba se může zůčastnit soutěže v obou kategoriích zaráz, do soutěže bude však přijata v každé kategorii jen první zaslaná fotografie. Všechny další budou diskvalifikovány. Pro účast v soutěži musíte být autorem fotografie nebo mít od autora svolení k jejímu odeslání do soutěže.

Další pravidla soutěže

 • Soutěž probíhá od 14.srpna 2011 17:00 do 30.září 2011 23:59:00 na území České a Slovenské republiky.
 • Pořadatelem soutěže je náš web; ceny věnuje e-shop Vaše pivo.
 • Soutěže se mohou zúčastnit občané České a Slovenské republiky starší 18 let.
 • Výherci budou zvoleni na základě nezávislého hlasování redaktorů Pivních recenzí.
 • Výherci budou kontaktování nejdéle do 14 dnů od ukončení soutěže a to na telefonickém kontaktu, případně e-mailem. Pokud se výherce nepodaří těmito prostředky kontaktovat, bude výhra postoupena dalšímu účastníkovi s nejvyšším množstvím hlasů v pořadí.
 • Redakce si vyhrazuje právo ze soutěže vyřadit veškeré příspěvky, u nichž existuje podezření že a) nejsou původní b) soutěžní prvky (např. logo Pivních recenzí) byly do fotografie přidány následně po pořízení c) pocházejí od osoby, která už dříve příspěvek do soutěžní kategorie zasílala d) porušují zákony nebo mravní zásady platné v České republice e) pocházejí od osoby, která fotografii nepořídila nebo nemá k odeslání do soutěže oprávnění.
 • Ze soutěže budou dále vyřazeny příspěvky a) neobsahující fotografii b) neobsahující jméno, adresu a telefonní číslo výherce c) neobsahující informaci o tom, do které soutěžní kategorie má být příspěvek zařazen d) s nečitelnou fotografií či s fotografií v příliš špatné kvalitě znemožňující její publikaci.
 • Ze soutěže jsou vyloučeni redaktoři Pivních recenzí a jejich rodinní příslušníci.
 • Účastí v této soutěži souhlasíte se zpracováním osobních údajů nutné pro kontaktování výherců po jejím ukončení. Po ukončení soutěže budou veškeré příspěvky, které redakce neurčí pro další publikaci (například v článku vyhlašujícím výherce), přijaté do soutěže, včetně osobních údajů, neprodleně zničeny.
 • Redakce Pivních recenzí se zavazuje, že nezneužije osobní údaje získané v průběhu soutěže, a mimo informování pana Zbyška Malce o adresátech výher, je nepředá dalšímu subjektu.
 • Na výhry není právní nárok a nemohou být nahrazeny finančním plněním.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu soutěžních pravidel bez předchozího upozornění.


Napsat komentář

Odstavec vytvoříte dvěma novými řádky.


Kontrolní kód

*

Kdo hledá, najde

Poslední komentáře

další komentáře »