Pivní recenzePivní recenze

ochutnáme
zhodnotíme
zveřejníme
Pivní recenze .cz
Vašepivo.cz -- potřeby pro domácí vaření piva
Mobilní pivovary -- Kalkulátor minipivovaru Můj půllitr -- Originální půllitr na přání


Pozvánka na Mikulovské pivobraní 2013

Máte-li rádi kvalitní pivo z malých a středních pivovarů a zároveň si jej rádi dáte takřka mezi vinicemi v Mikulově, zveme vás na letošní ročník Mikulovského pivobraní.

Obrovský pivní půllitr stojící na okraji Mikulova láká už druhým rokem na jedinečnou gastronomickou i kulturní událost. Již III. ročník neobvyklého festivalu dokazuje, že pivní fajnšmekři se najdou také v srdci jižní Moravy.
Stejně jako loni je tato kovová maketa pivního půllitru umístěna na frekventovaném hlavním tahu ve směru Brno – Vídeň. Že je tento krýgl největší na Moravě, dokazuje skutečnost, že se do jeho útrob vejde přesně 18 857 piv. Na letošním ročníku festivalu se jistě podaří protočit mnohem více piva – stejně jako tomu bylo minulé ročníky, kdy na festival zavítaly tisíce lidí.

Letošní třetí ročník festivalu se uskuteční ve dnech 9. a 10. srpna v amfiteátru města Mikulov. Již tradičně budou moci návštěvníci ochutnat z nabídky více než 70 druhů piv a pivních speciálů, a to jak od velkých známých pivovarů i rodinných minipivovarů. Záštitu nad letošním ročníkem převzalo Ministerstvo zemědělství ČR, hejtman jihomoravského kraje Michal Hašek, město Mikulov, Český svaz pivovarů a sladoven a Českomoravský svaz minipivovarů.
Fanoušci rockové muziky se mohou těšit na kapely Rybičky 48, Walda Gang, Imodium, houslové duo Femme2Fatale, Mother´s Angels, Lidopop, Brouci a další. Moderátorem sobotního programu bude Ruda z Ostravy, který si pro návštěvníky připravil zajímavé pivní soutěže a pokusí se překonat rekord v pití piva na čas. Ti ještě odvážnější budou mít možnost stát se součástí hair show a soutěžit o nejvyšší pivní číro. Vrcholem sobotního programu bude oblíbená soutěž Miss mokré tričko a nevšední vystoupení tanečnic pole dance ze skupiny Citadela Mefisto Brno.

Mikulovské pivobraní 2013

Článek je komerční prezentací společnosti Bellato s.r.o.Napsat komentář

Odstavec vytvoříte dvěma novými řádky.


Kontrolní kód

*

Kdo hledá, najde

Poslední komentáře

další komentáře »