Pivní recenzePivní recenze

ochutnáme
zhodnotíme
zveřejníme
Pivní recenze .cz
Vašepivo.cz -- potřeby pro domácí vaření piva
Mobilní pivovary -- Kalkulátor minipivovaru Můj půllitr -- Originální půllitr na přání


Recenze Nová Paka Zoos

Údaje o pivu

Hodnocení

Barva

Světle žlutá, čirá.

Pěna

Pěnivost střední až nižší, pěna je tvořena velkými bublinami, po chvíli opadá a drží jen v tenké vrstvě.

Vůně

Velmi výrazně energeticko-nápojová. A to tak výrazně, že stačí otevřít lahev a aroma z ní doslova vyskočí tak, že jej můžete cítit ve čtvrtmetrovém okruhu. Nejsem schopen určit, co za vůni to přesně je, stačí však, když si představíte Semtex či jiný obdobný energetický nápoj a budete mít jasno.

Chuť, říz

Začátek je sladký, postupem času se mění na odporně svíravou trpkou hořkost, která vám div nevypálí díru do patra. Abyste mě správně chápali — pivo není hořké, jen ten charakter čehosi, co v něm charakter hořkosti tvoří, je extrémně nepříjemný. Závěrem mladinový ocas.

Říz střední.

Další komentář

Vždy, když si začnu myslet, že už nic hnusnější ochutnat nemůžu, dostane se přede mně vzorek, který mou domněnku vyvrátí. Odpovědně mohu prohlásit, že tento výrobek je odporný nepitelný kentus a naprosto nechápu, proč jej vůbec pivovar vyrábí. A když se k tomu přidá složení, které normální člověk bez Vysoké školy chemicko-technologické pomalu nemůže ani přečíst, tak je výsledek dokonán.

Směle bych jej doporučil na čistění záchodů místo Sava protože k ničemu jinému se nehodí. Pitelnost hodnocena 0 body neboť tohle se prostě, ani se sebezapřením, vypít nedá.

Dobrou chuť — složení: nealko pivo (pitná voda, ječný slad, upravený chmel, chmelový extrakt), taurin (400 mg/100 ml), kofein (30 mg/100 ml), vitamínová směs, kyselina citronová, glukuronolakton (24 mg/100 ml), inositol (20 mg/100 ml), oxid uhličitý. Maximální doporučená denní dávka 500 ml.

Michal Palán, provozovatel pivotéky, která mi vzorek poskytla, nápoj komentoval slovy: „To jsem teda zvědavý, zatím jsem neviděl nikoho, kdo by to dokázal vypít.“ A musím konstatovat, že měl bohužel pravdu.

Fotografie

Výsledek (?)

Pěna je „jen“ podprůměrná. Barva je velmi světlá, mohlo by to však být i horší. Říz je vcelku v pořádku.

1 bod0,5 bodu0 bodů0 bodů0 bodů0 bodů0 bodů0 bodů0 bodů0 bodů
1,5 bodu z 10

Hodnocení čtenářů:

1 bod2 body3 body4 body5 bodů6 bodů7 bodů8 bodů9 bodů10 bodů (4 hlasů, průměrné hodnocení: 4,00 z 10)
Loading...Loading...

Vlastnosti: , , , , , , , ,Komentáře

  • TomT napsal:

    Nechápu, proč v Nové Pace vyrábí takové, s prominutím, sračky.

  • jiri127 napsal:

    Tohle pivo měli náhodou v Jednotě, kam jsem jsem si jezdil pro sváču do práce a tak jsem si je pro zajímavost koupil. Bohužel souhlas s recenzí, je to opravdu utrejch. Voní jako energeťák, ale chutná nějak divně. Pokud se nepletu, tak stálo kolem 25 kč, což je za takovou dobrotu docela hodně…

  • Energetik napsal:

    Já to vypil! 😀 ze studijních důvodů, ale souhlasím s recenzí a hodnotím 2/10 jen proto, že mezi těmi 1800 různými piva světa jsem našel i horší sračky 😉

Napsat komentář

Odstavec vytvoříte dvěma novými řádky.


Kontrolní kód

*

Kdo hledá, najde

Poslední komentáře

další komentáře »