Pivní recenzePivní recenze

ochutnáme
zhodnotíme
zveřejníme
Pivní recenze .cz
Vašepivo.cz -- potřeby pro domácí vaření piva
Mobilní pivovary -- Kalkulátor minipivovaru Můj půllitr -- Originální půllitr na přání


Pozvánka: Petrovské Chmelobraní 2012 s Pivními recenzemi

Tak je to tady – server Pivní Recenze se bude podílet na pořádání další pivní akce. Tentokrát se jedná o Petrovské Chmelobraní, které se bude konat ve dnech 17. a 18. srpna 2012 v Petrově u Hodonína v areálu Petrovské Plže. A na co se můžete těšit? Do naší pozvánky jsme se rozhodli vám předložit informace, na které na plakátech není místo a také připojit pár užitečných informací, které vám mohou pomoci při orientaci či hledání ubytování.

Průběh a místo

Celá akce je koncipována jako vícedenní – započne v pátek 17. srpna v podvečer. Hlavní program celého chmelobraní je soustředěn na sobotu 18. srpna a přesto, že to na oficiálních plakátech není uváděno, pak v neděli 19. srpna bude celý areál ještě otevřen pro tzv. „dopíjení sudů“.

Petrovské Chmelobraní 2012

Petrovské Plže – unikátní architektonická památka – vinné sklepy (vznik datován do 15. století; od roku 1983 památková rezervace), které vytvářejí koncipovanou zástavbu se dvěma návesními prostory. Horní náves slouží jako přírodní hlediště, ústí do něj uličky s nejkrásnějšími a nejhodnotnějšími vinnými sklepy, většinou s barokním průčelím.

Petrovské Plže

Petrovské Plže (zdroj: Wineofczechrepublic.cz)

Propozice

 • Vstupné je 50,-Kč a doporučujeme vám se vstupenek nezbavovat – platí na všechny 3 dny
 • Budete-li shánět levné festivalové ubytování, pak je k dispozici Autokemping v nedaleké Strážnici
 • Strážnice je dostupna vlakovým i autobusovým spojením
 • Pro uživatele Facebooku je k dispozici událost
 • Bezplatné WC i mytí pivního skla jsou zajištěny
 • Mimo pivních lahůdek (nezapomínejme na bohatou nabídku pokrmů k uspokojení hladu) je pro návštěvníky připraven i doprovodný program a je pamatováno i na děti
 • Dle informací pořadatele citujeme: „Moudrý vinař na naší akci otevře svůj vinný sklípek.“ = některé vinné sklepy budou zcela jistě otevřeny, kdyby vás „pivo omrzelo“.

Doprovodný program

Pozorní čtenáři si jistě povšimli loga našeho serveru na plakátu = můžete se těšit na setkání hned se třemi redaktory najednou (účast přislíbili zakladatelé Gum a Pinkano a trojlístek doplní Moro). Najdete nás ve stánku s belgickými speciály, dobrotami od pivovarů Kocour a Nomád a také budeme představovat zbrusu nové pivní značky, kterými se bude prezentovat Pivotéka Pod Ořechem Petrov. Pro sběratele pivních etiket snad ještě nutno doplnit, že na stánku budeme mít k prodeji i etikety těchto nových značek.


Zvětšit mapu

Na viděnou v Petrově …Komentáře

 • umbob napsal:

  Až mě mrzí, že se nezúčastním z důvodu kámošovy svatby. Tak přeju hodně štěstí na počasí, množství spokojených návštěvníků a na 2. ročník už mi to třeba vyjde 😉

  • Moro napsal:

   To už je druhý případ, kdy někdo udává svatbu jako důvod omluvy – odpovím i v tomto případě stejně – Marku, uneste pannu nevěstu na tuto akci – úspěch zaručen a kamarád s Tebou do smrti nepromluví! :mrgreen:

   • umbob napsal:

    No pravda je, že ženich je z Lipova a pivo má rád 😉 Svatba se ale koná cca 100km od Petrova. Možná by to byl nejdelší únos nevěsty v Česku:-D Musím napsat do Pelhřimova, jestli tam takový rekord evidují 🙂

Napsat komentář

Odstavec vytvoříte dvěma novými řádky.


Kontrolní kód

*

Kdo hledá, najde

Poslední komentáře

další komentáře »